Rozstrzygnięcie III edycji programu mentoringowego „Lean in STEM”

Dziękujemy przede wszystkim naszym Mentorkom za zaangażowanie i wnikliwą analizę zgłoszeń jak również wszystkim kandydatkom za zgłoszenia a było ich naprawdę mnóstwo.

Bardzo cieszymy się z tak licznych zgłoszeń – oznacza to, że temat wspierania kobiet w STEM (Scence, Technolgy, Engineering, Mathematics) jest szalenie ważny i należy działać na wszystkich dostępnych poziomach również w sferze mentoringu.

Wszystkie zgłoszenia były fantastyczne, widać w nich było serce, zaangażowanie i zamiłowanie do tematyki STEM.

Lista szczęśliwie wybranych przyszłych mentorowanych przedstawia się następująco:



Lucyna A. Woźniak
mentorowana:
Anna Chełchowska

Agnieszka Adamus
mentorowana:
Marta Kierzkowska

Monika Aksamit-Koperska
mentorowana:
Natalia Szabla

Joanna Bagniewska
mentorowana:
Magda Mazurkiewicz


Agnieszka Besiekierska
mentorowana:
Natalia Kurek

Dominika Bettman
mentorowana:
Paulina Chilimoniuk

Krystyna Boczkowska
mentorowana:
Kornelia Łukojć

Ela Bonda
mentorowana:
Monika Goszcz


Irena Cieślińska
mentorowana:
Aneta Grymanowska

Izabela Disterheft
mentorowana:
Paulina Sokal

Sylwia De Weydenthal
mentorowana:
Katarzyna Wojnowska

Ewa Drozd
mentorowana:
Aleksandra Chudzyńska


Agnieszka Gaczkowska
mentorowana:
Krystyna Zeńczak-Praga

Katarzyna Górnicka
mentorowana:
Beata Barczak

Aleksandra Gren
mentorowana:
Katarzyna Bochenska

Anna Grosiak
mentorowana:
Justyna Kądziela


Urszula Herman
mentorowana:
Aleksandra Filipek

Anna Huskowska
mentorowana:
Klaudia Woszczek

Katarzyna K. Ochocińska
mentorowana:
Kinga Wesołowska

Renata Kaczoruk
mentorowana:
Sylwia Błach

Joanna Kinasiewicz
mentorowana:
Alicja Wysocka

Olga Kozierowska
mentorowana:
Anna Stanclik

Jolanta Królczyk
mentorowana:
Olga Janoska

Eliza Kruczkowska
mentorowana:
Izabela Domaradzka-Michno

Julia Krysztofiak
mentorowana:
Karolina Karbarczyk

Małgosia Kujawska
mentorowana:
Agnieszka Kraśniej-Dębkowska

Agnieczka Kulas
mentorowana:
Aleksandra Zgnilec

Ewa Macias
mentorowana:
Anna Legierska

Jowita Michalska
mentorowana:
Julia Sudoł

Barbara Nowacka
mentorowana:
Anna Królikowska-Tomczak

Grażyna Oliwa
mentorowana:
Maria Cholewińska

Izabela Paluch
mentorowana:
Julia Radwan-Pragłowska

Aleksandra Pirek
mentorowana:
Magdalena Kozdraś

Aleksandra Przegalińska
mentorowana:
Anna Stróż

Patrycja Radek
mentorowana:
Anna Jóskiewicz

Agnieszka Skala
mentorowana:
Martyna Urbanek

Agnieszka Sobczak-Kupiec
mentorowana:
Agata Skwarczynska

Monika Sońta
mentorowana:
Izabela Kosmaczewska

Agnieszka Srokowska
mentorowana:
Wiktoria Broda

Aleksandra Stanisławska
mentorowana:
Katarzyna Dytrych

Kinga Stanisławska
mentorowana:
Wioletta Szeligowska

Zuzanna Stańska
mentorowana:
Dominika Florczykowska

Karolina Stawińska
mentorowana:
Joanna Maraszek

Bożena Tyliszczak
mentorowana:
Natalia Pierunek

Anna Tymofiejczuk
mentorowana:
Solomiia Kurchaba

Katarzyna Walczyk-Matuszyk
mentorowana:
Anna Sęk

Anna Walkowska
mentorowana:
Urszula Kużelewska

Katarzyna Zaparty-Makówka
mentorowana:
Honorata Sierocka

Serdecznie gratulujemy znalezienia się w elitarnej grupie dziewczyn objętych programem!

  • Partnerzy:
  • bosch
  • bosch
  • bcg
  • sap
  • sap
  • pg
  • schneider electric
  • siemens